+48 603 882 682 info@clmedia.pl

Marketing inwestycji deweloperskich

To kompleksowa obsługa inwestycji w zakresie dostarczania konstrukcji reklamowych, druku oraz koordynacji kampanii OOH. Indywidualne podejście do klienta, niebanalne pomysły, innowacyjne spojrzenie na marketing inwestycji oraz nowatorskie rozwiązania to zalety współpracy z CLMedia.

Jako firma doradcza i projektowa, jesteśmy w stanie zadbać o wyrazisty i spójny wizerunek każdej inwestycji. Posiadane przez CLMedia zaplecze produkcyjne pozwala na szybkie dostosowanie się do potrzeb klienta i stałą kontrolę jakości wytwarzanych produktów.

W naszym asortymencie posiadamy gotowe rozwiązania systemowe do szybkiego montażu, jak również możemy zaprojektować i wytworzyć rozwiązania dedykowane, spełniające specjalne wymagania naszych klientów.

 

Marketing inwestycji reklamowych to:

  1. Branding inwestycji: postawienie ogrodzenia inwestycji (również wynajem), druk i montaż banerów na ogrodzeniu inwestycji, konstrukcje reklamowe na terenie inwestycji, oznakowanie biura sprzedaży np. maszty flagowe, oklejanie witryn, projekt biura sprzedaży, kasetony świetlne, lightboxy.
  2. Oznakowanie budynków: kasetony administracyjne, oznakowanie mieszkań i pięter, pomieszczeń technicznych, oklejanie witryn i klatek schodowych.