+48 603 882 682 info@clmedia.pl

O Firmie CLMedia

Firma CLMedia obecna jest na polskim rynku od 2004 roku

Działamy na rynku od 2004 r. Wraz ze zdobywanym doświadczeniem, a także wraz z rosnącymi potrzebami Klientów, przeszliśmy drogę od firmy produkcyjnej i oferującej wyselekcjonowane rozwiązania reklamy zewnętrznej OOH i identyfikacji wizualnej do firmy doradczej oferującej zaawansowane i kompleksowe rozwiązania w zakresie planowania kampanii reklamowych z własnym centrum produkcyjnym.

Stawiamy na wysoką jakość wykonania oraz wysoką jakość obsługi Klienta. Spełniamy najwyższe wymagania kreatywne i estetyczne. Nieustannie poszukujemy innowacyjnych i niestandardowych rozwiązań zarówno w zakresie produkcji solidnych konstrukcji OOH i elementów montujących, jak i nowoczesnych rozwiązań marketingowych, które stwarza pojawienie się technologii mobilnych i internetowych. Firma CLMedia to doświadczony specjalista w zakresie obsługi sieciowych klientów na terenie Polski, jak i Europy.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie reklamy zewnętrznej: od wynajmu najbardziej standardowych powierzchni reklamowych do wyszukanych dedykowanych miejsc „szytych na miarę” dla klienta. Nie boimy się nowatorskich rozwiązań, bez przerwy poszukujemy nowych, aby zaskoczyć odbiorców i pomóc wyróżnić się na bardzo konkurencyjnym rynku. Robimy wszystko, aby „odciążyć klienta”, przygotowujemy opracowania, które pomagają w podejmowaniu decyzji. Nasi ludzie doskonale znają specyfikę rynku, topografię największych miast Polski, główne szlaki komunikacyjne. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Nasz serwis ma za zadanie pomóc w utrzymaniu siatki tablic oraz w sprawnej obsłudze kampanii.

Nasze kompetencje:

  • Doradztwo oraz planowanie kampanii ATL i BTL
  • Zakup mediów
  • Produkcja, montaż oraz usługi serwisowe nośników reklamowych
  • Kreatywne studio graficzne
  • Druk materiałów reklamowych, ich dystrybucja i utylizacja
  • Nowoczesne rozwiązania promocyjne i CRM w oparciu o platformę 3.0 CLMedia+
  • Digital Signage
o_firmie_clmedia
systemy_reklamowe_clmedia

Dane firmy dla dostawców:


CLMedia Jakub Chronowski
Adres: ul. Książęca 4
00-498 Warszawa, Polska

NIP: 6581814717
REGON: 292880612