+48 603 882 682 info@clmedia.pl

Sieci nośników dedykowanych

Sieci dedykowane to doskonały sposób, aby wyróżnić się z „szumu reklamowego”, zaistnieć w lokalizacjach gdzie nie ma wielu tablic i precyzyjnie dotrzeć do klienta. Cała sieć jest monitorowana poprzez system raportowania ekspozycji AdWallCheck.
sieci_tablic_reklamowych_clmedia

Sieci tablic reklamowych

To nowoczesne rozwiązanie reklamowe, którego największą zaletą jest to, że pozwala bardzo precyzyjnie dotrzeć do wybranej grupy docelowej.

Ze względu na swoje długoletnie doświadczenie CLMedia zapewnia wysoką skuteczności kampanii prowadzonych w oparciu o sieci nośników dedykowanych:

  • Wspieramy swoją wiedzą klientów
  • Doradzamy jakie miejsca warto wybrać
  • Wskazujemy tzw. POI (point of interest) czyli miejsca które spełniają założenia danej kampanii reklamowej.

Dzięki sieci ekip montażowych jesteśmy w stanie uruchomić kampanię jednocześnie w tym samym czasie w wielu lokalizacjach na terenie całego kraju.

sieci_tablic_kierunkowych_clmedia

Sieci tablic kierunkowych

Tablice kierunkowe przeznaczone są dla klientów chcących kierować ruch bezpośrednio do miejsca swojej działalności.

Przewidziana głównie na długoterminowe akcje informacyjne. Polecamy taki wariant komunikacji szczególnie w momencie wejścia firmy na rynek bądź otwarcia nowej placówki. Sieci nośników kierunkowych realizujemy w oparciu o doskonale widoczne tablice wolnostojące, umiejscowione w newralgicznych punktach komunikacyjnych bądź miejscach kluczowych dla kierowania ruchu do placówki klienta.

Największymi zaletami sieci tablic kierunkowych jest stosunkowo niski koszt produkcji oraz doskonała widoczność. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania naszych produktów (druk z zabezpieczeniem przed działaniem promieni UV, folie 3M), krótkie terminy dostaw, wyselekcjonowane lokalizacje oraz profesjonalny montaż.